Obecnie: zamknięte.

Psychoterapeuta

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

Magdalena Carko

Specjalista dla dorosłych

Magdalena Carko

Specjalista dla dorosłych

Poradnia Wsparcia Psychicznego i Leczenia Uzależnień

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień i współuzależnień. Pomagam żyć w zgodzie ze sobą. Motywuję do zmian i podjęcia kroków, zgodnych z wewnętrznymi wartościami. Jeśli obawiasz się o powodzenie dokonania zmian w swoim życiu, to pamiętaj że „nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku”- Lao Tsu

Diagnozuję i pomagam pacjentom uzależnionym od alkoholu, innych środków psychoaktywnych, hazardu, pracoholizmu, zakupoholizmu, kompulsywnego objadania się, gier komputerowych oraz innych uzależnień behawioralnych poprzez psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin. Pomagam także osobom współuzależnionym oraz z syndromem DDA i DDD. Wspieram osoby doświadczające stresu, wypalenia zawodowego, trudności w związkach, przemocy w pracy czy w rodzinie. Udzielam wsparcia osobom żyjącym w tzw. toksycznych relacjach i kochającym „za bardzo”. Prowadzę treningi z zakresu radzenia sobie ze złością, lękiem, asertywnej komunikacji, budowania poczucia własnej wartości. Pomagam osobom mającym trudności z krytykiem wewnętrznym. Zapraszam także osoby zmagające się z poczuciem pustki, brakiem nadziei i sensu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego w Warszawie, Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Wołominie, Ośrodku Rehabilitacji Uzależnień i Podwójnej Diagnozy dla Młodzieży w Otwocku, Ośrodku Leczenia Uzależnień „Virtus” oraz w Polskiej Fundacji Ochrony i Promocji Zdrowia.

Moją nadrzędną zasadą w pracy jest zbudowanie relacji terapeutycznej opartej na poczuciu bezpieczeństwa, zaufaniu, akceptacji, szacunku. Kieruję się zasadami etyki zawodowej. Systematycznie uczestniczę w superwizji.

Magdalena Carko

Cennik
  • konsultacja/sesja psychoterapii 160
Rejestracja