Obecnie: zamknięte.

 

Dzisiaj pracujemy od 07:30 do 21:00

Psycholog

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

Aleksandra Budna

Specjalista dla dzieci i dorosłych
17:00-20:00 wybrane

Aleksandra Budna

Specjalista dla dzieci i dorosłych
Środa 17:00-20:00 wybrane
Konsultacje psychologiczne dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży

To pojedyncze lub kilkukrotne spotkania dla osób przeżywających trudności. Mają na celu zdefiniowanie problemu oraz określenie możliwych rozwiązań. Niekiedy prowadzą do podjęcia decyzji o terapii.

Terapia psychologiczna dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży

To spotkania dla osób przeżywających trudności, dla których jednorazowa konsultacja psychologiczna jest niewystarczająca. Terapia jest  dla tych, którzy potrzebują dłuższego procesu  oddziaływania terapeutycznego. Proces terapii psychologicznej to  spotkanie z drugim człowiekiem, towarzyszenie mu w odkrywaniu ważnych zdarzeń życiowych, które zostawiły ślad w psychice i przeszkadzają w osiąganiu celów życiowych. Dzięki terapii psychologicznej niewygodne objawy ustępują, a człowiek ma szansę w pełni cieszyć się życiem i być szczęśliwym.

W przypadku młodych pacjentów współpraca zawsze rozpoczyna się od rozmowy z rodzicem bez obecności dziecka. Wywiad z rodzicem obejmuje informacje na temat rozwoju dziecka, sytuacji rodzinnej, funkcjonowania w środowisku przedszkolnym/szkolnym/rodzinnym.  Kolejny krok to rozmowa z samym dzieckiem czy nastolatkiem, podczas której zadawane są pytania związane z jego stanem emocjonalnym
i sytuacją życiową.

Te działania pozwalają psychologowi wstępnie określić, jakie jest źródło problemu, oraz przygotować rodzicom zalecenia do dalszej pracy z dzieckiem i propozycję planu diagnostycznego lub terapeutycznego.

Cennik
  • Konsultacja psychologa pierwsza wizyta 180 zł
  • Konsultacja psychologa kolejna wizyta (terapia) 160 zł
Rejestracja