Obecnie: zamknięte.

 

Dzisiaj pracujemy od 07:30 do 13:30

Stomatolog

Chirurg stomatolog

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

Artur Wojtczak

Specjalista dla dzieci i dorosłych
13:00-15:00

Stomatologia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

Karolina Stefańska

Specjalista dla dzieci i dorosłych
8:00-14:30

Renata Szcześniak-Kącikowska

Specjalista dla dorosłych
13:00-20:00
12:00-20:00

Monika Welcz

Specjalista dla dzieci i dorosłych
16:30-20:00
10:00-20:00

Iwona Sarzyńska

Specjalista dla dzieci i dorosłych
8:30-18:00
8:30-12:30
8:30-14:00NFZ 14:00-17:30 Kom
8:30-13:30

Chirurg stomatolog

Artur Wojtczak

Specjalista dla dzieci i dorosłych
Wtorek 13:00-15:00

Stomatologia

Karolina Stefańska

Specjalista dla dzieci i dorosłych
Piątek 8:00-14:30

Renata Szcześniak-Kącikowska

Specjalista dla dorosłych
Poniedziałek 13:00-20:00
Czwartek 12:00-20:00

Monika Welcz

Specjalista dla dzieci i dorosłych
Wtorek 16:30-20:00
Środa 10:00-20:00

Iwona Sarzyńska

Specjalista dla dzieci i dorosłych
Poniedziałek 8:30-18:00
Środa 8:30-12:30
Czwartek 8:30-14:00NFZ 14:00-17:30 Kom
Piątek 8:30-13:30

Chciałbyś aby centrum stomatologii oddzwoniło do Ciebie? Napisz sms o treści oddzwoń pod na numer 733 888 645 a oddzwonimy w  możliwie najszybszym czasie.

 

Olśniewaj swoim zdrowym uśmiechem!

Pakiet czyszczenia. Pakiet obejmuje skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzację oraz instruktaż higieny jamy ustnej.

Istnieje wiele korzyści płynących z pięknego uśmiechu ? takie jak wielce prawdopodobny wzrost pewności siebie i poczucie własnej wartości. Codzienna profilaktyka pomaga zapobiec problemom związanym z chorobami jamy ustnej, jest też tańsza i mniej bolesna niż leczenie chorób, którym uda się zapobiec.

Cennik
 • Konsultacja stomatologiczna/ortodontyczna od 60 zł
 • Wypełnienie od 180 zł
 • Wybielanie zębów od 700 zł
 • Pełna wersja leczenia ortodontycznego Invisalign 15000 zł
 • Znieczulenie SleeperOne5 od 40 zł
 • Konsultacja chirurga od 150 zł
 • Usunięcie zęba od 200 zł
Rejestracja

Jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej?

Dobry stan zdrowia jamy ustnej jest bardzo ważny dla ogólnego samopoczucia, pozwala czuć się i wyglądać młodo, umożliwia spożywanie pokarmów i mówienie. Właściwa higiena jamy ustnej to czyste zęby, różowe, zdrowe dziąsła oraz świeży oddech.

Jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej?

Wszystko zależy od ? naszego wieku. Inaczej dbamy o higienę u dzieci a inaczej u osób dorosłych. Ogólne zasady są jednak wspólne:

1. Szczotkuj. Dokładne szczotkowanie zębów minimum 2 razy dziennie. Szczotkujemy powierzchnie zębowe wewnętrzne, zewnętrzne i żujące. Odpowiednia pasta to ta, zawierająca fluor, który pomaga zapobiegać próchnicy, a odpowiednia szczoteczka to ta używana codziennie.

2. Nitkuj. Do czyszczenia powierzchni międzyzębowych używamy nici dentystycznych, irygatorów, szczoteczek międzyzębowych, wykałaczek oraz innych dostępnych na rynku narzędzi pomocniczych.

3. Płucz. Jeśli chcesz oczyścić całą jamę ustną, miejsca niedostępne i język stosuj płyny do płukania jamy ustnej, które usuwają bakterie odpowiedzialne za nieświeży oddech, choroby dziąseł i płytkę nazębną.

 

4. Nawyki żywieniowe są równie ważne jak higiena jamy ustnej. Dzieci i dorośli powinni ograniczyć spożywanie przekąsek między posiłkami, szczególnie tych, które zawierają cukier i skrobię. Niemowlęta również narażone są na próchnicę (próchnica butelkowa), dlatego pamiętaj, aby nie pozwalać dziecku ciągle ?popijać? mleko lub soki, postaraj się po każdym posiłku (również po karmieniu piersią) wypłukać dziecku jamę ustną podając wodę lub przecierając dziąsła wilgotną ściereczką. W nocy podawaj dziecku do picia tylko wodę.

5. Regularne kontrole w gabinecie stomatologicznym. Pierwsza wizyta w gabinecie powinna odbyć się przed ukończeniem 3 roku życia. Co czeka nas w gabinecie stomatologicznym? Przegląd uzębienia z instruktażem higieny jamy ustnej. Usuwanie złogów nazębnych ? czyszczenie ? powinno odbywać się co najmniej raz w roku. Jest to zabieg niemalże bezbolesny ? wszystko zależy od wrażliwości zębów i szyjek. Lekarz lub higienistka usuwa kamień nazębny i płytkę bakteryjną (osad). Zabieg ten można wykonać bezpłatnie w gabinetach posiadających umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia raz na 12 miesięcy. Dla usunięcia przebarwień i rozjaśnienia zębów wykonuje się zabieg piaskowania. Zalecane jest odwiedzanie lekarza dentysty, co 6 miesięcy w ramach wizyt kontrolnych.

6. Higiena przyborów do szczotkowania. Szczoteczka powinna być wymieniana, co 10-12 tygodni ? po tym czasie włosie jest już zużyte. Płukaj pod bieżącą wodą po każdym użyciu i pozostaw do wyschnięcia ? nie zakrywaj nakładkami. Nie zostawiaj zanurzonej w kubeczku z wodą. Wilgoć sprzyja rozwojowi bakterii. Wymieniaj szczoteczkę po przebytej infekcji górnych dróg oddechowych. Nie pożyczaj nikomu ani od nikogo szczoteczki do zębów. Nie pozwalaj, aby szczoteczki domowników się stykały.

Leczenie Invisalign: zaawansowane technologicznie leczenie z użyciem nakładek.

Leczenie Invisalign: prosta droga do celu.

Dostępnych jest wiele sposobów wyrównywania zębów, jednak nie wszystkie z nich łączą skuteczność, estetyczny wygląd i komfort.

 • W ramach leczenia Invisalign wykorzystuje się zaawansowaną technologię do wytworzenia zestawu niemal niewidocznych i wyjmowalnych plastikowych elementów (nakładek), które powstają z myślą o konkretnym pacjencie i zapewniają doskonałe dopasowanie do zębów na każdym etapie leczenia.
 • Nakładki Invisalign stopniowo i delikatnie przesuwają zęby do ich prawidłowej pozycji zgodnie z precyzyjnymi przemieszczeniami, zaplanowanymi przez ortodontę z użyciem oprogramowania ClinCheck 3D. Oprogramowanie 3D umożliwia pokazanie pacjentowi prawdopodobnych pozycji zębów po zakończeniu leczenia.
 • Leczenie Invisalign można wykorzystać do eliminacji szerokiego zakresu problemów, związanych z nieprawidłową pozycją zębów, zarówno u dorosłych, jak i u nastolatków.
 • Nakładki są praktycznie niewidoczne.
 • Należy zdejmować je przed jedzeniem, piciem, myciem i nitkowaniem zębów, aby utrzymać dobrą higienę jamy ustnej.
 • Nakładki Invisalign są wykonywane na zamówienie oraz stworzone dla indywidualnego pacjenta.

Korzyści to:

 • Łatwiejsze czyszczenie zapewnia zdrowsze dziąsła i zęby.
 • Prostsze zęby łatwiej utrzymać w czystości niż zęby stłoczone lub krzywe. Dzięki temu łatwiej zapobiegać rozwojowi płytki nazębnej poprzez regularne mycie i nitkowanie zębów. (Płytka nazębna to nalot przylegający do zębów, który zawiera bakterie powodujące próchnicę i choroby dziąseł.)
 • Ponadto dziąsła ściślej przylegają do bardziej prostych zębów.